Obsah: Falešné zásnuby

Genova Smithová je sice prostého původu, ale díky svému důvtipu se stala společnicí dvou vysoce postavených dam. Doprovází je i na sídlo markýze z Rothgaru, kde hodlají strávit vánoční svátky v urozené společnosti. Cestou se potkávají s markýzem z Ashartu, mužem, jenž vstupuje do snů mnoha dam. Genova by si na něj neodvážila ani pomyslet, ale dílem náhody je spatřena v markýzově objetí. Její pracně získané postavení ve společnosti se otřese v základech... Ashart se jako prvý gentleman rozhodne hájit Genovinu čest, a tak ji prohlásí za svou snoubenku. Předstírané city však záhy začnou přerůstat v něco docela jiného a Ashart se ocitá před nesnadnou volbou - má jít za hlasem svého srdce, jež v Genově poznalo osudovou ženu jeho života, anebo poslechnout rozum, který mu velí oženit se s bohatou nevěstou a vyřešit tak nedobrou finanční situaci své rodiny?
Zdroj: Anotace z knihy Falešné zásnuby
Dnes je 20.04.2024