Obsah: Modrý vřes

Brigádní generál Ian McCraggan, úspešný mladý diplomat ověnčený válečnými poctami, si vybere dlouho odkládanou dovolenou, aby se zasnoubil s krásnou a mezi londýnskou smetánkou oblíbenou Lynette Trentovou. Spolu s ní a se svou bohatou americkou matkou se vydá na skotskou Vysočinu převzít dědictví, které mu odkázal strýček - hrad Skaig. Když však dorazí na místo, zjistí, že se tu mezitím již usadil někdo, kdo s ním o dědictví hodlá svést možná oprávněný boj. Půvabná, mladá a inteligentní Moida MacDonaldová, která se zde nezištně stará o svého osiřelého synovce a neteř, mu bude rovnocenným soupeřem. Události kolem záhadného odcizení drahocenné odrůdy modrého vřesu, kterou nově vyšlechtil podivínský bratranec, však zdánlivě jasně rozdanými kartami osudu nečekaně zamíchají. Prý bílý vřes přináší štěstí, co asi Ianovi přinese jeho modrá odrůda? Bude to láska?
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 23.04.2024