Obsah: Řada nešťastných příhod - Neautorizovaná autobiografie

Osudy autora Řady nešťastných příhod byly dosud pro čtenáře zahaleny tajemstvím. Trochu světla na život tohoto nepolapitelného muže se pokouší vrhnout právě tato Neautorizovaná autobiografie, ve které, jak už sám název napovídá, nepůjde ani tak o suchá životopisná fakta, jako spíš o další dávku osobitého černého humoru.
Neautorizovaná autobiografie není knihou životopisných faktů. Jedná se spíše o dílko, v němž jsou informace podány s velkou dávkou osobitého černého humoru. S ním se ostatně Snicketovi příznivci mohli setkat již v knížkách o nešťastných osudech sourozenců Baudelairových. Může se tedy dost dobře stát, že po přečtení autobiografie nebude čtenář o autorovi vědět o mnoho víc než dřív. Knížka ho však inspiruje k tomu, aby si položil spoustu dalších otázek, na něž bude jen stěží hledat odpovědi. Tato autobiografie je vhodná pro ty, kteří znají alespoň některou knihu z Řady nešťastných příhod (nezáleží na tom, zda se jedná o dítě či dospělého).

Upravil: ota61
Zdroj: Anotace z knihy Řada nešťastných příhod - Neautorizovaná autobiografie