Obsah: Extáze

Napínavý kriminální román z prostředí technodiskoték, nočních barů, drogového podsvětí, kde vládne zcela nová droga "extáze". Příběh mladého a nadaného pianisty, syna zemského rady, který podlehl vlivu nejmódnější drogy -extázi. Jsme svědky postupné proměny výborného studenta, kterého závislost na této droze stála život. Dochází také k vnitřní proměně jeho kdysi lhostejného otce. Sám na vlastní pěst se snaží vykonat pomstu za zmařený život svého syna. Na stránkách románu se nám ukazuje Německo jak ho málo známe. Je to svět nemilosrdných mafií, východoevropských a hlavně asijských, které mezi sebou bojují o místo na drogovém trhu, přičemž neberou ohled na to, že jejich honba za ziskem je zároveň hrou o životy tisíců mladých lidí.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize