Obsah: Panna v Paříži

Gardenia Weedonová, unavená po dlouhé cestě a úplně bez prostředků, přijíždí roku 1909 do Paříže za svou tetou, vévodkyní de Mabillon. Mladá žena, která žila až do této chvíle se svou ovdovělou matkou v nuzných podmínkách, se náhle ocitá v dosud neznámém honosném extravagantním pařížském světě, ve kterém se pohybuje její jediná blízká příbuzná. Gardeniin příjezd do sídla bohaté vévodkyně poznamená nepříjemný zážitek. V domě plném hostí se právě koná hlučný večírek a opilý francouzský hrabě se snaží dívku políbit. Od této události se začíná odvíjet poutavý příběh o tom, jak mladá a krásná Gardenia Weedonová nakonec navzdory slzám a trápení překoná úskalí neznámého života a najde své životní štěstí.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 29.03.2024