Obsah: 3x John Creasey - Teror / Hlubiny / Smog

Anglický spisovatel John Creasey, se stal, jak shodně tvrdí všichni kritici, legendou už za svého života. Vydal téměř pět stovek knih, které byly přeloženy do více než třiceti jazyků. Svoji rozsáhlou tvorbou se řadí k takovým fenomenálním zjevům detektivní literatury, jako jsou Agatha Christie, Georges Simenon a E. S. Gardner. Jeho tvorbu charakterizuje zejména pestrost námětů. Série příběhů s hlavní postavou doktora Palfreyho, vedoucího oddělení Z5, patří do žánru detektivního sci-fi hororu. Oddělení Z5 bojuje proti zlu na celém světě, ať už ve formě přírodních pohrom, nebo takovému, jehož původcem je člověk. Šokující prvky hororu a tajemství udržují pozornost čtenářů Creaseyho knih od začátku do konce.

Romány:
- Teror (The Terror)
Dvacátá druhá kniha série Dr. Palfrey.
- Hlubiny (The Depths)
Dvacátá třetí kniha série Dr. Palfrey.
- Smog (The Smog)
Dvacátá devátá kniha série Dr. Palfrey.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024
Den 15. výročí úmrtí Ballard J. G.