Obsah: Plamen v srdci

Sličná Eleanor Griffinová to nemá jednoduché: tolik by si chtěla užívat, ale tři bratři ji střeží jako oko v hlavě. Coby urozená dívka ví, že se jednoho dne bude muset provdat, pravděpodobně za nějakého morousovitého starého lorda, ale než nastane onen soudný den, je rozhodnuta poznat i příjemnější stránky života. A protože je ve svém odhodlání nezdolná, nejstarší bratr s ní uzavře dohodu: pokud svým chováním vyvolá sebemenší skandál, bude se muset provdat za muže, který jí bude vybrán. Zároveň požádal svého nejlepšího přítele Corbetta, aby na rozvernou sestřičku nenápadně dohlížel. Tato volba nebyla nejšťastnější. Copak může na ctnost mladé dívky dohlížet muž, kterého provádí pověst hochštaplera a proslulého sukničkáře? Hříšný markýz Corbett se však ke všeobecnému úžasu chová vůči Eleanor zdrženlivě, jen jeho oči prozrazují vášnivou touhu. Ani pro Eleanor není v jeho společnosti lehce, neboť pro něj má slabost už od svých dívčích let. Ví ovšem, že nad ní visí hrozba vynuceného sňatku, pokud by nechala rozhořet plamen, který ji příjemně hřeje v srdci...
Zdroj: Anotace z knihy Plamen v srdci
Dnes je 28.03.2024
Před 58 lety se narodil(a) Bauer Michal (1966)