Obsah: Pravá láska

Romantický příběh anglické dívky z počátku 19. století, která i přes nepřízeň osudu za dramatických okolností objevuje pravou lásku. Markýz z Kynestonu je zklamán proradností žen a odjíždí do Holandska, aby nakoupil pro svou sbírku originály holandských mistrů. Do Holandska ke své tetě prchá i mladičká dívka, kterou chce otčím provdat na bohatého muže, k němuž ona cítí odpor. Teta je však těžce nemocná a dívka se dá přemluvit od překupníka s obrazy, aby nabídla vlastní kopii Vermeerova obrazu jako originál a získala tak peníze na tetinu operaci. Obětí podvodu má být právě markýz z Kynestonu. Osud však zasáhne jinak a oba mladí lidé k sobě pocítí neodolatelnou náklonnost a lásku, která vyřeší všechny jejich problémy.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 27.07.2024