Obsah: Řekni mi pravdu

Nový román pro ženy od Rachel Gibson, jedné z nejpopulárnějších romantických autorek současnosti.
Jednoduchý příběh mladé redaktorky bulvárního plátku, která mezi svéráznými obyvateli zapadlého městečka v přírodní rezervaci poznává poprvé v životě díky lásce k místnímu šerifovi půvab přirozených lidských vztahů a prostého nekomplikovaného života.
Mladá hrdinka přijíždí z Los Angeles do Idaha na půlroční dovolenou, aby se vzpamatovala z rozvodu i pracovního neúspěchu. Zvyklá na velkoměstský život, nechápe zpočátku, jak vydrží v ospalém městečku mezi podivnými lidmi zabývajícími se pro ni nepochopitelnými věcmi. Setkání s místním šerifem, atraktivním otcem sedmiletého syna, dívku přivede na jiné myšlenky a ona pomalu začíná objevovat skryté půvaby maloměstského života. Stejně jako ona sama i sympatický šerif však má ve své minulosti tajemství, které pečlivě skrývá. Ani jeden z milenců příliš nespěchá s pravdou na světlo a logicky tak přivolají situaci, která málem jejich lásku zničí.

Zdroj: Anotace z knihy Řekni mi pravdu
Dnes je 23.04.2024
Před 43 lety se narodil(a) Macek Petr (1981)