Obsah: Rozhovory s andělem

Dvanáct originálních povídek z per dvanácti autorů, kteří patří k největším osobnostem současné britské beletrie.
Nick Hornby dal dohromady hvězdnou skupinu autorů, a vytvořil tak tuto unikátní sbírku povídek vyprávěných vždy v první osobě.
Tuto sbírku povídek sršících vtipem dal dohromady anglický spisovatel Nick Hornby, který (kromě jedné z povídek) přispěl i úvodem, v němž čtenářům přibližuje britskou organizaci TreeHouse nabízející ojedinělý a netradiční přístup k výuce autistických dětí. Každý, kdo si zakoupil český překlad tohoto výboru, věnuje 5, - Kč na anglickou dobročinnou organizaci TreeHouse a 5, - Kč české Asociaci pomáhající lidem s autismem.

Sestavil Nick Hornby
Povídky:
- Robert Hariss: Interpelace ministerského předsedy (PMQ)
- Melissa Bank: Sedmé nebe (The Wonder Spot)
- Giles Smith: Poslední přání (Last Requests)
- Patrick Marber: Peter Shelley (Peter Shelley)
- Colin Firth: Oddělní nic (The Department of Nothing)
- Zadie Smith: Čára (I'm the Only One)
- Nick Hornby: Prsoježís (NippleJesus)
- Dave Eggers: Než jsem se utopil (After I Was Thrown in the River and Before I Drowned)
- Helen Fielding: Šťastná to mrcha (Luckybitch)
- Roddy Doyle: Otrok (The Slave)