Obsah: Seznamka pro osamělé ženy

Tuto knihu bych ráda věnovala všem lidem, kteří mají pocit, že nepatří do starého železa, a chtějí ještě v životě něco dokázat, prostě, nechtějí být sami! Není to návod na seznámení, není to vůbec žádný návod. Chci popsat své zážitky se seznamováním. Jsem úplně obyčejná žena, která si jednoho krásného dne řekla, že najde normálního mužského! Jak se mi to povedlo, to ať posoudí laskavě čtenář. Autorka Milena Tenczová se pokusila při hledání partnera na celý život vylíčit svůj nevšední příběh velmi originálněa pravdivě. Její příběhy jsou úsměvné, někdy mírně ironické, ale v jádru v sobě skrývají i smutek a bolest. A právě v tom spočívá velká hodnota knihy, neboť autorka nenásilně a s lehkostí otevírá srdce ženy, která touží po lásce a pohlazení, po obyčejném lidském štěstí. Tato publikace byneměla chybět v knihovničce každé ženy.
Zdroj: Anotace z knihy Seznamka pro osamělé ženy
Dnes je 16.04.2024