Obsah: Má je pomsta

Když se celkem mladá, celkem půvabná a zcela jistě chytrá žena dá na dráhu soukromého detektiva, může se i jí stát, že najednou neví, kudy kam. JUDr. Johanna Janů, která dala přednost tomu, být svou vlastní paní a neposlouchat nikoho a nic jiného než hlas svého svědomí, náhle řeší zcela jiný případ než úkol, který jí zadal její dost neobvyklý klient. Místo obyčejného pátrání jí cestu zkříží zločin nejtěžší, vražda. Není to tak docela obyčejná vražda, ostatně ani vrah není " obyčejný ", ale k jeho dopadení vede dlouhá a složitá cesta. Kdo vlastně zabil ženu, která nikomu nepřekážela? Johanna hledá pravdu, spravedlnost, chce pomoci, ale úloha lovce není vždy jednoduchá a lov na člověka je jednou z nejtěžších disciplín na poli kriminalistiky.
Zdroj: Anotace z knihy
Dnes je 28.03.2024