Obsah: To srdce mé

V dalším pokračování ságy o krásné a odvážné Skye O’Malleyové sledujeme osudy její dcery Velvet de Marisco, která podědila snad všechny dobré i špatné vlastnosti své matky. Její touha po lásce, kterou si však každý z jejích nápadníků musí plně zasloužit, ji přivádí do mnoha dobrodružných a nebezpečných situací. Provdá se za skotského šlechtice, je unesena do indického harému, její vášně ji vedou ze země do země v touze po opravdových mužích.
 Příběh se odehrává v kulisách pestrých historických událostí z období vlády královny Alžběty I. v romantickém prostředí královského dvora plného intrik. V napínavém ději nás autorka přesvědčí, že přes všechny zvraty a úklady osudu zůstává největší hodnotou láska, která se stává odměnou za oddanost a věrnost.
Z cyklu Sky
Zdroj: Anotace z knihy To srdce mé