Obsah: Trpělivý ženich

O lásce je román Trpělivý ženich. Hrdinou je hrabě z Rayburnu, který se vrací z Indie na své sídlo. Ke svému překvapení jej však nalézá v naprostém rozkladu, poddaní trpí nedostatkem a majestátní zámek je zanedbán. Během nepřítomnosti hraběte jeho strýc uprchl se vším, co se mu dostalo do rukou. Čest mladého muže však zavazuje, aby se postaral o ty, jejichž živobytí je na něm závislé, a tak přistoupí na jediné, i když trpké, řešení - oženit se s dcerou odvěkého nepřítele svého otce. Vznešená Ansella Frazerová, nevinný pěšec postrkávaný ambicemi otce, se hrozí nesnesitelného cizince, který se stal jejím manželem. V okamžiku přicházejícího nebezpečí je však vše, co manžele dosud rozdělovalo, zapomenuto a dvojice mu čelí společně. A poté, co je nezbytnost sjednotila, láska již spojí statečná srdce navždy.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 27.07.2024