Obsah: Vzdálená láska

Příběh lásky mladých lidí se odehrává v poválečné Anglii a je prodchnutý prací pro vlast, pro Británii. Velitel letky Michael Fielding se vrací z Východu do civilního života a chce se stát senátorem a pomoci své vlasti. Ze všeho nejdřív musí splnit vynucený slib, který dal umírjícímu kamarádovi. Je povinován navštívit jeho bývalou přítelkyni, dceru tiskového magnáta Cynthii Standishovou, kvůli které, jak se Michael omylem domnívá, jeho kamarád zemřel. Michaelovi se přání splní. Za významné podpory jeho adoptivní matky, která se věnuje charitativní práci, je zvolen do parlamentu. Cynthia se mu chce za jeho nepřátelský postoj pomstít. Zpočátku je mezi nimi velká propast, nepřátelství a nechuť spolupracovat. Spojí je až síla a odvaha pomáhat druhým a naplnit tak poselství Michaelovi nevlastní matky Toogy.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024