Obsah: Dvakrát řež, jednou měř

Stephanie Plumová, ztřeštěná agentka a lovkyně zločinců, se čtenářům poprvé představila v mimořádně svěží knize One for the Money (česky Za všechny prachy). Nyní se k nám znovu vrací v plné formě. Tentokrát se snaží dopadnout Kennyho Mancusa, mladíka z Burgu, barvité dělnické čtvrti města Trenton v New Jersey, která je Stephaniiným domovem a polem působnosti. Kenny, který podle všeho zastřelil svého nejlepšího kamaráda, teprve nedávno odešel z armády a je podezřele zazobaný. Navíc je vzdáleně spřízněný s Joem Morellim, poldou z mravnostního oddělení s pochybnými etickými zásadami, nezkrotným libidem a nepříjemným zvykem hatit v jednom kuse Stephaniiny plány a mařit její pátrání. S pomocí svého kolegy z branže, drsňáka Rangera, a babičky Mazurové morbidně si libující v pohřbech zabředá Stephanie brzy do malérů, snaží se přechytračit Morelliho a vypořádat se se zákeřným nepřítelem.
Zdroj: Anotace z knihy Dvakrát řež, jednou měř
Dnes je 19.04.2024