Obsah: Případ deníku slunící se blondýny

Další z případů advokáta Perry Masona a jeho spolupracovníků Delly Streetové a Paula Drakea.
Perry Masonovi zavolá Arlene Duvallová a sdělí mu, že jí byly ukradeny všechny věci i s přívěsem, ve kterém je měla. Přívěs naleznou muži Paula Drakea v prodejně přívěsů, kam ho kdosi zavezl na komisní prodej. Zdánlivě je tedy vše v pořádku, ale jelikož Arlenin otec je ve vězení za krádež v bance a dívka vede velmi zahál- čivý život, je celá věc podezřelá. Kromě toho chce policie získat Arlenin deník, který má ukrytý na tajném místě a ve kterém jsou zřejmě všechna fakta o krádeži v bance. Mason jde navštívit Ballarda, který spolupracoval s otcem Arleny a věří v jeho nevinu. Krátce po jeho návštěvě je Ballard zavražděn. Podezřelým se stává nejen Mason, ale i Arlena, která přišla krátce po Masonovi za Ballardem. Nezbývá nic jiného než hledat další svědky...
Upravil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz