Obsah: S...jako smrt

Devatenáctá kniha série Kinsey Millhoneová.
Román S… jako smrt je v pořadí devatenáctou detektivkou z řady „Abeceda zločinu“ s hlavní protagonistkou Kinsey Millhoneovou, která čtenáře opět zavede do temného světa zločinů a záhad. Před třiceti lety si na sebe Violet Sullivanová vzala večerní šaty a odešla na oslavu 4. července spojenou jako vždy s ohňostrojem. Už ji nikdo nikdy neviděl. A v malém kalifornském městečku Serena Station to vyvolalo řeči. Někdo si myslel, že utekla s milencem, jiní se pro změnu přikláněli k názoru, že ji zavraždil její manžel. Ovšem její tehdy ještě ani ne sedmiletá dcera Daisy, která zůstala sama, žádné takové vysvětlení nepřijala a nikdy na to nezapomněla. Nyní, po čtyřiatřiceti letech, touží po satisfakci, touží po vysvětlení. „S“ je také úplná senzace, neboť Sue Graftonová tentokrát zvolila úplně nový vypravěčský styl. Kromě toho zavání „S“ samými superlativy: Kinsey i Sue Graftonová ze sebe dostávají to nejlepší!
Zdroj: Anotace z knihy S...jako smrt
Dnes je 19.04.2024