Obsah: A přece nezemřeš

Druhá kniha série Jack Reacher.
Ulice v Chicagu zalité jasným letním sluncem. Jack Reacher se bezcílně potuluje městem. Potkává mladou, přitažlivou ženu, která se belhá o berlích. Zastaví se, aby jí pomohl, ona se o něj opře, a když se oba otočí, na žaludek jim míří dvě automatické pistole. Svázaní dohromady řetězem, uzavřeni v temné vydýchané dodávce, ujedou 2000 mil napříč Amerikou. Reacher se musí dozvědět, kdo ti únosci jsou. Neprozradí ani slovo a žena tvrdí, že se jmenuje Holly Johnsonová a je agentkou FBI. Houževnatá a nelítostně tvrdá, to ale jako důvod nestačí. V nepřátelském, od světa odříznutém místě určení si uvědomuje, že musí držet pohromadě a věřit jeden druhému. Muž a žena, důvtipní, zoufale odvážní, sami proti šílenému násilí a zdánlivě beznadějným cílům. Jediné, co mohou ztratit, jsou vlastní životy.
Upravil: Tomcek, janajau
Zdroj: Anotace z knihy A přece nezemřeš