Obsah: Zběsilost - Tajemství washingtonské kliniky plastické chirurgie

Tajemství washingtonské kliniky plastické chirurgie.V noci na velmi diskrétní washingtonské chirurgické klinice provádějí dva pákistánští lékaři se svým týmem plastickou operaci anonymního pacienta. který si mezi jiným přeje změnit i vzhled svého obličeje. Po operaci se pacient probere a zanedlouho je celá klinika v plamenech. v nichž zahyne i všechen personál.Washingtonská policie má podezření, že požár byl založen úmyslně, ale výsledky vyšetřování nejsou průkazné. Jeden z nalezených důkazů však napovídá, že hrozí bezprostřední nebezpečí teroristického útoku. Blíží se prezidentova inaugurace a washingtonská policie, tajné služby, armáda, federální bezpečnostní týmy i bezpečnostní tým Bílého domu provádějí horečné přípravy. Vzhledem k nedostatku lidí je povolán do aktivní služby i bývalý agent tajné služby Swamp Morgan. Má za úkol prověřit. zda je požár chirurgické kliniky skutečně "světluška" - jak se ve Washingtonu říká planým hrozbám.Swamp začne s obvyklou rutinou prověřování a vylučování a při vyšetřování se před ním z jednotlivých dílů skládanky vynořuje obraz mezinárodního teroristického spiknutí zaměřeného na Spojené státy. Swamp je jediným agentem, který tuto "světlušku" bere vážně, a zatímco se impozantní finále nezadržitelně blíží, on musí jednat sám.
Zdroj: Anotace z knihy Zběsilost - Tajemství washingtonské kliniky plastické chirurgie
Dnes je 18.04.2024
Před 39 lety se narodil(a) Townsend Jessica