Obsah: Frabato

Autobiografický magický román odhalující pohled do zákulisí tajné lóže FOGC vychází ze skutečných událostí autorova života, blíže nás seznamuje s jeho životními osudy, s významem jeho misie, s existencí Bratrstva Světla i magickými praktikami. Mystik světového významu a znalec hermetiky František Bardon se od konce 20. let věnoval v Německu přednáškové činnosti a veřejně vystupoval pod uměleckým jménem FRABATO. Na mnoha vystoupeních, popsaných v této knize, dokazoval existenci nadpřirozených sil. Během války mu Hitler nabídl za magickou pomoc vysoké místo ve své vládě, po odmítnutí byl v roce 1941 uvězněn. Toto vydání je doplněno o fragment ze "Zlaté knihy Moudrosti", považované za základ esoterické hermetiky.
Upravil: pan.Kchiu
Dnes je 23.04.2024