Obsah: Luz María

Knižní podoba romantické telenovely, jejíž děj se odehrává na přelomu 19. a 20. století v peruánské Limě. Hlavní hrdinka, půvabná a nevinná venkovská dívka Lusesita, je nucena po smrti matky zůstat jako služebná v domě bohatých lidí v Limě. Po počátečním zmatení se začíná orientovat ve velkoměstském světě a potkává svou životní lásku. Přes strastiplnou cestu ústrků, intrik a podlosti se ocitá v objetí milovaného Gustáva. Zkušená autorka oblíbených televizních "soapoper" i zde obratně používá klasických rekvizit ženských románů - odložené, znovunalezené dítě, nečekané dědictví, ztráta paměti hlavního hrdiny a šťastný konec. Toho všeho se nenáročným čtenářkám tohoto románu dostatává měrou vrchovatou.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 24.04.2024