Obsah: Případ Arleny Ferrisové

Syn majitele oceláren, mladý a hezký Loring Lamont, má velkou zálibu v půvabech otcových zaměstnankyň a jejich přízně se dožaduje vpravdě nestandardně: Pod průhlednou záminkou láká své oběti do soukromé rezidence, kde se jich pokouší zmocnit násilím a výhrůžkami. Když podobnou metodu uplatní na cílevědomé a rázné Arleně Ferissové, se zlou potáže. Nejenže místo něhy dostane dobře mířenou ránu, Arlena se navíc rozhodne podat na chlípníka žalobu. Hned druhý den vyhledá advokáta a obrátí se na toho nejlepšího - na Perryho Masona, ale u něho se dozvídá, že mladý Lamont byl zavražděn. Z oběti se rázem stává podezřelá, všechny důkazy hovoří v její neprospěch a z ošemetné situace jí může pomoci jedině brilantní obhájce, jeho nedostižná sekretářka Della Streetová a neúnavný vyšetřovatel Paul Drake. Další z vypointovaných detektivních románů E. S. Gardnera, které nikdy nezklamou. Nevšední zápletka, atraktivní prostředí, nečekané zvraty - to vše najdete na stránkách této knihy.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 28.03.2024